צור קשר

ראה את הפתרונות שלנו לתעשייה שלך

פתרונות שליטה בלחות ובטמפרטורה באמצעות מייבשי אוויר

עינב טכנולוגיות (1989) מובילה בעולם בהבנת ההשפעות של הלחות על תהליכי ייצור ואחסון. היבשנים של עינב טכנולוגיות מסייעים לך לבסס שליטה טובה יותר על שיעורי הלחות באוויר. חשוב לציין שהשליטה בלחות היא חיונית לטיוב מוצרים ותהליכים בתעשיות השונות.

עינב טכנולוגיות מייצרת יבשנים תוצרת כחול ולבן, ומשמשת כנציגה רשמית של 2 חברות מובילות בעולם לייצור יבשנים, COTES דנמרק ו- FRAL איטליה. לעינב טכנולוגיות ניהול ייצור לפי תקני ISO 9001-2008 באולם הייצור בגליל המערבי, והיא מתמחה בפרויקטים מיוחדים לייבוש המותאמים לדרישות הלקוח בכל התעשיות.

יבשני אוויר סופחי לחות נותנים לך שליטה מלאה על תנאי הלחות במבנים, בקווי ייצור ובתהליכים חשובים. שליטה בלחות מבעוד מועד מונעת בעיות הנוצרות כתוצאה מלחות גבוהה, חוסכת בעלויות טיפול ומגדילה את שולי הרווח של הפעילות שלך.

ברוב התעשיות במשק, שליטה בלחות לא רצויה יכולה להביא לצמצום ההוצאות התפעוליות הכרוכות בייצור ובאחסון מוצרים וחומרי גלם. שליטה בלחות מונעת תקלות, מפחיתה זמן ההשבתה ומפחיתה עלויות שירות ותחזוקה. יבשני אוויר סופחי לחות מסייעים ללקוחות להפחית את צריכת האנרגיה בהיבטים שונים של הפעילות שלהם.

עינב טכנולוגיות שולטת בלחות ויודעת להתאים את הפתרונות לצרכים העולים מהשטח. לכל אתגר בטיפול באוויר יש מספר רב של פתרונות המובחנים ביעילות, באפקטיביות ובעלויות שלהם. אנחנו יודעים לעשות שימוש בעודפי חום ובטכנולוגית קירור לחסכון באנרגיה ולהפחתה בעלויות. שילוב הטכנולוגיות מבטיח החזר מהיר יותר על ההשקעה הראשונית. הפתרון הנכון נמדד הן במענה לצורך והן בתחזוקה נמוכה, בחסכון בצריכת האנרגיה ובהפחתת עלויות תפעול.

המומחיות של עינב טכנולוגיות באה לידי ביטוי גם בשילוב שיטות הייבוש כדי לתת מענה מיטבי וחסכוני לדרישות הספציפיות שלכם. ניתן להוסיף יחידות חימום/ קירור מיוחדות לפני ואחרי הטיפול בלחות לפי הדרישות הספציפיות שלך.

חסכון אנרגטי

פתרונות ניהול הלחות של עינב טכנולוגיות עוצבו לשליטה מיטבית בתנאי האוויר, תוך שימוש חסכוני ויעיל באנרגיה. באמצעות ניצול חוקי הפיזיקה הבסיסיים, מומחי ניהול הלחות של עינב טכנולוגיות מסייעים לך לייעל ולשפר מגוון רחב של תהליכים תעשייתיים, פסי ייצור וחללי מסחר בכל הקשור בטיפול באוויר. היבשנים שלנו יכולים לעבוד עם רוב סוגי האנרגיה: חשמל, גז, אדים, עודפי חום ועוד.

כל זה מביא לחיסכון בחשבון החשמל בכ- 60% בהשוואה למערכות אחרות ולצמצום ההשפעות הסביבתיות.

מחזור חום – Heat recovery

מחירי החשמל נמצאים בעלייה מתמדת, כך גם הדרישות לקיימות ולשמירה על סביבה ירוקה סביר להניח שכך יהיה גם בעתיד, ולכן חיוני ליעל אנרגטית את תהליכי הייבוש. ניתן לעשות זאת במגוון אפשרויות:

 • להתאים ליבשנים מחליפי חום שיודעים לעשות שימוש בעודפי החום, אנרגיה תרמית בעלת ערך, שכבר שילמנו עליה, ושאפשר לעשות בה שימוש חוזר. הדבר יכול לחסוך עד 45-50% בחשבון החשמל
 • לשלב טכנולוגיית קירור באמצעות pre cooling ותוף סופח לחות. שימוש מושכל ביחידות pre cooling יכול חסוך עד 60% בהוצאות החשמל.
 • להתחבר למערכות מיזוג אוויר קיימות כדי להבטיח אספקת אוויר בטמפרטורה נדרשת. במידה ויש צורך באספקת אוויר בכל טמפרטורה אחרת, ניתן להוסיף ליבשנים מערכות after cooling לטיפול בטמפרטורה בחדר.

Pre Cooling

 • שילוב מערכות Pre Cooling בתהליכי ייבוש דיסיקנטיים
 • יוצר שליטה טובה יותר על תהליך הייבוש
 • מבטיח תנאים יציבים ללא קשר למזג האוויר והתנאים בחוץ
 • מגדיל את קיבולת הייבוש בשיעור של עד 35%
 • משפר את איכות המוצר
 • מאפשר שיעורי לחות קבועים
 • מפחית את צריכת האנרגיה עד 15%

אנו שולטים בלחות, כדי שאתה שתוכל לשלוט בכל דבר אחר בפעילות העסקית שלך.

מערכות בקרה ושליטה בלחות

מערכות בקרה PLC מדויקות המאפשרות שליטה מלאה על כל הפרמטרים:

 • זרימת אוויר אופטימלית
 • מסך מגע נשלף
 • גישה מרחוק
 • מתחבר לרוב מערכות התקשורת והבקרה המרכזיות

איך זה עובד

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים