לקוחותנו

לקוחותנו

logo טבע

"חדרי הקירור שבנתה עינב טכנולוגיות במפעלינו, משלבים מערכות קירור ובקרה מתקדמות, ובכך הולמים את הדרישות והסטנדרטים הגבוהים של חברת טבע. במהלך שבע השנים בהן עובדת טבע עם עינב טכנולוגיות הוכיחו הצוותים של עינב מקצועיות ואחריות, הן בבניית מערכות חדשות, והן ברמת השירות לו אנו זוכים."

ציקי (צבי) שרון, מהנדס החשמל - ממונה על אחזקה ופרויקטים


logo כצט

"בעוד הפתרונות שהעלו יועצים חיצוניים היו יקרים, עינב טכנולוגיות בנו בכצט אולמות אחסון באינטגרציה מלאה בין מערכות הקירור והייבוש, וע"י כך הביאו לחיסכון ניכר בעלויות."

עופר בוטה, מנהל לוגיסטיקה


logo נובולוג

מיומה הראשון של חברת נובולוג לפני כ- 11 שנה, הפקדנו בידי עינב טכנולוגיות את האחריות המלאה לבנייה, שירות ותחזוקה של כל חדרי הקירור בחברה. מחלקת התכנון של עינב הפגינה חשיבה יצירתית פעם אחר פעם בהתאמת פיתרונות ייחודיים לצרכים המשתנים של החברה."

דוד בר, מנכ"ל


logo שראל

"בעבר נהגנו להשתמש בשירותי ייעוץ נפרדים טרם הקמת החדרים. עינב טכנולוגיות מספקת לנו את כל השירותים תחת קורת גג אחת, כאשר הייעוץ, התכנון וההקמה מתבצעים כולם ברמה הגבוהה ביותר ע"י הצוותים של עינב. בכך נמנעות בעיות אינטגרציה, והחיסכון בעלויות משמעותי."

ציון כהן, מנהל חטיבת הלוגיסטיקה בשראל


logo תרסיס

"בסביבה החיצונית בה שוכן אולם האחסון שלנו שוררים תנאים אקלימיים קשים במיוחד, הן מבחינת טמפרטורה והן מבחינת לחות. אף על פי כן, המערכות של עינב טכנולוגיות מתמודדות עם כך היטב ושומרות על טווחי הטמפרטורה והלחות שהוגדרו מראש."

אמציה יהישלום, מנהל מחלקת זרעים


logo טריילוג

"בבואנו לבנות חדרי קירור לתרופות נתקלנו בקשיים של מקום. אף על פי כן צוות התכנון של עינב טכנולוגיות תכנן את החדרים כך שהיו צרים וגבוהים במיוחד והביאו לניצול מקסימאלי של השטח לשביעות רצוננו. למרות המבנה הלא סטנדרטי והגובה הרב, עברו החדרים, המיועדים לאחסון תרופות, ולידציה מלאה של מכון התקנים בהצלחה מרובה."

בועז גרשון, מנכ"ל


לקוחות ממליצים

 

ראה את הפתרונות שלנו לתעשייה שלך

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים