למה עינב

למה עינב

עינב טכנולוגיות מבטיחה לכם שקט בכל הקשור בטיפול באוויר בחללי האחסון ובקווי הייצור שלכם, הן בשל יכולות ביצוע גבוהות בייצור מוצרים ובבניית פרויקטים איכותיים והן בזכות הסכמי שירות שנתיים לתחזוקה שוטפת. 
מגוון המוצרים של עינב טכנולוגיות מיועדים לתמוך בליבת העשייה שלכם!

תכנון הנדסי לפרויקטים

img

לאחר קבלת התכנון ההנדסי, בודק מהנדס שלנו את התוכניות, מאשר אותן לביצוע ומכין על פיהן פקודות עבודה מסודרות למפעל הייצור. המהנדס אחראי לניהול לוח גאנט עד לסיום הפרויקט.

מוצרים

img

לעינב טכנולוגיות מגוון רחב של מוצרים - ייצור שלנו וייבוא - לטיפול באוויר. אנו נתאים עבורך את המוצרים כך שיתנו מענה מושלם לצרכים המסויימים שלך.

ניהול פרויקטים

img

שיתוף פעולה מלא בין המחלקות השונות, תוך שימוש בניסיון המצטבר ברצפת הייצור יחד עם צוותי עבודה מיומנים - מבטיחים פתרון מהיר ומלא לצרכים.

רצפת ייצור

img

כל המוצרים והמערכות מיוצרים במפעל של עינב טכנולוגיות בפיקוח צמוד ועל פי בדיקות איכות קפדניות במסגרת שיתופי פעולה עם חברות מובילות בארץ ובעולם.

שירות איכותי וזמין

img

עינב טכנולוגיות מספקת שירותי תחזוקה ותיקוני שבר במסגרת הסכמי שירות שנתיים לכל מוצריה ולפרויקטים שבאחריותה. שירותים אלה מבטיחים שמירה על תקינות המערכות וכשירותן לאורך זמן.

איכות הסביבה

img

בעינב טכנולוגיות מתחשבים ודואגים לאיכות הסביבה ולכן יעדיפו תמיד לעבוד עם חומרים ידידותיים לסביבה, כמו גם לפתח ולייצר מוצרים ומערכות חסכוניים בחשמל.

ראה את הפתרונות שלנו לתעשייה שלך

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים