ייצור ופיתוח

ייצור ופיתוח

שלוט בשיעורי הלחות! 

יבשנים סופחי לחות עם מערכת בקרה מובנית לשליטה בשיעורי הלחות הם הפתרון המתאים ביותר להורדת לחות בתהליכי ייצור ופיתוח.

לחות באוויר נמצאת בכל תהליכי ייצור ופעילויות בתעשיות השונות. לחות נוצרת הן כתוצאה מתהליכי ייצור שונים, והן כתוצאה מפעילות אנושית. ללחות גבוהה יש השפעה מכרעת על פרמטרים חשובים בתהליכים תעשייתיים, ביניהם: ביצועים טכניים, תוצאות עקיבות, איכות מוצרים, צריכת אנרגיה ועוד רבים אחרים.

שיעורי לחות לא מבוקרים משפיעים על יכולת השליטה שלכם בתהליכי הייצור ובתוצרים. שיעורי הלחות משפיעים באופן ישיר על עלויות הייצור ואיכות המוצרים. חוסר שליטה בתעשיה הוא אף פעם לא דבר טוב, לכן עדיף להתמודד עם הלחות ולשלוט בשיעוריה באמצעות ייבוש האוויר, מאשר להתמודד עם התוצאות ההרסניות שלה. שליטה בלחות משפיעה על הרווחיות והאיכות.

בעיות לחות לא מבוקרת בתהליכי ייצור שונים

 

כימיקלים - מניעת כשלים בתהליכי איכות וסיכוני בריאות

תיאור הבעיה

בתעשיית הכימיקלים שליטה מלאה על מרכיבי האוויר היא לרוב קריטית מסיבות של בריאות, בטיחות, ייעול תהליכים ושולי רווח. שיעורי הלחות הם המרכיב השולט באוויר, הם משפיעים על תהליכים כימיקליים כולל לחץ וטמפרטורה. רוב תהליכי הייצור הכימי דורשים שליטה מלאה בשיעורי הלחות. לחות גבוהה פוגעת ברכיבים שונים של הכימיקלים, יוצרת שונות גבוהה באיכות המוצרים, ופוגעת במתקני הייצור.  

הפתרון

שליטה מלאה בלחות מצמצמת את הסיכונים בכל שרשרת האספקה, היא יוצרת תנאי סביבה מושלמים לייצור, לאריזה, לאחסון ולשינוע של הכימיקלים השונים. יבשנים הם הפתרון הטוב ביותר לניהול הלחות ולשמירה על שיעורים קבועים לכל אורך היממה והשנה.

איך אתם מרוויחים

 • ייצור יציב וקבוע ללא תלות בעונות השנה ובשעות היממה
 • שליטה טובה יותר בייצור בתהליכים מרובים, שונות מינימלית באיכות המוצרים
 • צמצום הסיכונים בקריסת מערכות הייצור, ירידה בעלויות תחזוקה
 • שליטה טובה יותר בעלויות התפעול - רווחיות ובטיחות

ייצור זכוכית - מניעת כשל בייצור ובזבוז

תיאור הבעיה

בטכנולוגיות ייצור זכוכית ועדשות נדרשת שליטה קפדנית בשיעורי הלחות. אבטחת האיכות היום יודעת לאתר חריגות שלא נראות לעין, ומוצרים רבים עלולים להיפסל בשל טיפול לא נכון בתהליך הייצור. לדוגמא, לחות במסת הזכוכית עלולה ליצור בועות בזכוכית ולפגום במוצר הסופי. 

הפתרון

שליטה מלאה בלחות היא חיונית ומייצרת מגוון רחב של יתרונות פרקטיים, טכניים וכלכליים. היא מונעת כל חוסר וודאות בתהליך הייצור ומבטיחה תנאי סביבה מושלמים לכל אורך שלבי תהליך הייצור. יבשנים דיסיקנטיים הם הפתרון הקל והנוח ביותר למניעת הלחות וכל הבעיות הקשורות בה. בתהליכי זיגוג וחיבור בין חלקי הזכוכית יודע היבשן להסיר את הלחות מהחומרים המשמשים לחיבור בין החלקים. 

איך אתם מרוויחים

 • ייצור זכוכית יציב ועקיב ללא תלות בעונות השנה ובשעות היממה
 • שליטה טובה יותר בתהליכי הייצור וצמצום פערים בבקרת האיכות
 • סיכון מופחת בפגיעה בצערכות הייצור והוצאות תחזוקה קטנות יותר
 • שליטה טובה יותר בעלויות התפעול במונחי בטיחות ורווחיות

בטריות לתיום - שליטה בתנאי הסביבה בתהליכי ייצור רגישים במיוחד

תיאור הבעיה

בייצור בטריות לתיום הלחות היחסית צריכה להיות נמוכה מ 1% כי הריאקציה של הלתיום עם המים באוויר מסוכנת מאוד גם למוצרים וגם לעובדים. היא פוגעת באיכות הבטריה ובאורך החיים שלה. חשוב לציין שגם הלחות המופרשת מגוף העובדים עלולה להשפיע על שיעורי הלחות. לכן, בתהליכים אלה נדרשת שליטה מוחלטת, חסכונית ואמינה בתנאי הסביבה, ומעטים היצרנים שיודעים להתמודד איתה.

הפתרון

יבשנים דיסיקנטיים עם שימוש בחום העודף הם הפתרון האמין והחסכוני ביותר לבעיית הלחות. הם יודעים לשלוט בכל הרכיבים ולהבטיח שמירה של התנאים לכל אורך היממה והשנה.

איך אתם מרוויחים

 • שליטה מושלמות בתהליכי הייצור בחדרים נקיים
 • ביצועי אלקטרוליט טובים יותר, איכות מוצר טובה יותר
 • משך ייצור מכסימלי ומיטבי
 • עלויות שירות ותחזוקה נמוכות יותר

ייבוש אבקות - להבטיח איכות ייצור קבועה

תיאור הבעיה

בתהליכי ייבוש תעשייתיים מפרט תנאי הסביבה הוא חיוני בכל הקשור לאיכות, יעילות ועלויות תפעול. לרוב מתעלמים מהלחות במשוואה, אולם השפעותיה קריטיות. שינויים ברמות הלחות בתהליך הייבוש פוגעים בזמן הייבוש הנדרש ובאיכות אחידה של האבקה.

הפתרון

התקנת יבשנים דיסיקנטיים כחלק מתהליכי ייבוש האבקות משפר משמעותית את תנאי הסביבה, ושמור על שיעורי לחות קבועים בתהליך. השימוש ביבשנים משפיע בשלושה מישורים: הגדלת תפוקות עד 35%, צמצום עלויות חשמל עד 15% ושמירה על אחידות באיכות האבקה.

איך אתם מרוויחים

 • מבטיח תהליך ייבוש אחיד וקבוע לכל אורך השנה והיממה ללא תלות בתנאי הסביבה החיצוניים
 • איכות מוצר קבועה לכל אורך השנה
 • שליטה טובה יותר בתהליכי הייבוש 
 • גידול בתפוקת הייבוש
 • חסכון בחשמל

ראה את הפתרונות שלנו לתעשייה שלך

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים