צור קשר

יבשנים ביתיים

 

יבשני Fral לשימוש ביתי

עינב טכנולוגיות מייבאת יבשנים בשתי שיטות ייבוש מרכזיות: סליל קירור וייבוש דיסיקנטי. עינב טכנולוגיות מחזיקה 2 דגמים של יבשנים לשימוש ביתי שעברו את בדיקות קפדניות הן של החברה האיטלקית Fral והן של מכון התקנים הישראלי. יבשן DD20 נחשב לאחד היבשנים הביתיים הטובים בעולם, הוא מותאם לדרישות האקלים הישראלי, ונותן מענה למגוון רחב של בעיות לחות בחדרי ישנה, בחדרי לדים, במרתפים ובמחסנים ביתיים. 

יבשן ביתי מבטיח ממזג-אוויר מושלם בחדרי-הבית בכל שעות היממה, הוא קל לנשיאה ומצויד בגלגלים המאפשרים לניידו בקלות בין החדרים השונים.

חדרי שינה וחדרי ילדים

בקרת הלחות המתקדמת של יבשן DD20  משפרת משמעותית את איכות השינה של ילדיכם. 
מווסתת את אחוזי-הלחות באוויר לאורך כל הלילה, מונע התפתחות בקטריות, ומסייע בהפחתת אלרגיות הנגרמות מקרדית-האבק.

 

 

 

מרתפים ומחסנים לא מאווררים

מרתפים וחדרי-אחסון סובלים מלחות גבוהה במיוחד בשל מיקומם והמחסור באוורור.
יבשן DD20 מעכב את היווצרותם של עובש ופטריות העלולים להזיק לציוד מאוחסן כגון חפצי-אמנות, ספרים, בגדים וכו'.

חדרי אמבטיה

לחות גבוהה בחדר-האמבט גורמת להצטברות עובש על הקירות ולהתפתחות חיידקים על פני המשטחים השונים. עם יבשן DD20 תסייעו להגן על בריאותכם ותעניקו רעננות מחודשת לחדר-האמבט כולו.

אנו יודעים איך לעשות את ההבדל

מומחי הייבוש של עינב טכנולוגיות יכולים לעזור לך עם התאמה ושילוב טכנולוגיות של יבשני אוויר סופחי לחות. אנחנו נדע לקחת את כל הפרמטרים בחשבון ולהתאים לך את הפתרון הטוב ביותר לדרישות הספציפיות שלך.

המלצות

לפני כחודשיים גילינו במרתף ביתנו נקודות עובש ורטיבות על קירות המרתף. חיפשנו פתרון והגענו לעינב טכנולוגיות. הנציגה שענתה לנו היתה אדיבה ומקצועית מאוד. היא ליוותה אותנו לכל אורך חיפוש הפתרון. כשהחלטנו לרכוש יבשן DD20 תוצרת Fral נציג של עינב טכנולוגיות הגיע עם היבשן, חיבר אותו לחשמל, הסביר לנו איך מתפעלים את המכשיר בסבלנות ובמקצועיות. הקירות התייבשו, העובש טופל והריח שהיה במרתף נעלם. אנחנו מרוצים מאוד הן מהמוצר והן מהשירות. דן שמרלינג הרצליה

יש לנו יחידת דיור מתחת לבית. הזוג שהתגורר בדירה התלונן על רטיבות וריח לא נעימים. חיפשנו פתרון באינטרנט והגענו לעינב טכנולוגיות. מיד הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות. קיבלנו הסבר מקיף על מודלים שונים של יבשנים, בחרנו יחד עם נציג החברה את היבשן המתאים ביותר לגודל הדירה. נציג הגיע עם היבשן התקין אותנו, הסביר לנו ולדיירים איך היבשן פועל ואיך לרוקן את המים. מאז נעלמו תופעות הלחות ואיתן תלונות הדיירים. אנחנו מאוד ממליצים לעבוד עם עינב טכנולוגיות הן בשל השירות והן בשל המוצרים. קארין ושמריהו זילברמן, חיפה

השכרת יבשנים סופחי לחות לטיפול בנזקי מים

יבשן DD20 לייבוש ביתי עינב טכנולוגיות

יבשן DD20

יבשן DD20

יבשן האוויר DD20 מבית חברת Fral האיטלקית הוא הפתרון המושלם למזג-האוויר הישראלי המתאפיין באחוזי לחות גבוהים. היבשן סופח את הלחות שבחלל החדר ותורם ליצירת מזג-אוויר נעים ללא צורך בקירור יתר. לחות גבוהה גורמת להתפתחות חיידקים וקרדית-האבק הגורמים לבעיות בריאותיות, והינה הגורם העיקרי להיווצרות עובש ופטריות הגורמים לבלאי הגבוה של החפצים בביתנו. עם בקרת-הלחות המתקדמת של יבשן DD20 תיהנו מתנאי לחות אופטימלים בחדר בכל רגע נתון, ותגנו על ביתכם והשוכנים בו מפני נזקי הלחות. יבשן DD20 פשוט לתפעול, חסכוני במיוחד בחשמל ומוצר חובה בכל בית בישראל. בקר לחות דיגיטאלי עם מפסק פעולה אוטומטי יעיל וחסכוני בחשמל פחות מ 20 אג' לשעה עיצוב אלגנטי ומוקפד ברמת גימור גבוהה בעל תו תקן של מכון התקנים

FlipperDry

FlipperDry

מייבש לחות FlipperDry מייבש לחות מסדרת FlipperDry הוא מייבש לחות המתאים ליישומים בייתים. מייבש לחות FlipperDry מתאים לחדרי ארונות, חדרי שינה, חדרי אמבטיה ועוד. לחיסול עובש ולמניעת לחות וריח לא נעים בחדרים לא מאווררים, מומלץ להשתמש ביבשן, מייבש לחות מסדרת FlipperDry מייבש לחות זה ניחן בעיצוב מוקפד ואלגנטי מה שמאפשר להעמידו בבית בלי פגיעה בעיצוב החדר. גודלו של מייבש לחות FlipperDry מהוה יתרון גדול ליישומים בייתים, הוא לא מפריע להתנהלות היומיומית בבית. מייבש לחות זה מיוצר באיטליה ממיטב חומרי הגלם ורמת גימור גבוהה במיוחד. עינב טכנולוגיות משמשת כמרכז השירות הארצי של יבשני Fral ונותנת שירות ותמיכה מלאים למייבשי לחות אלה.

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים