יבשנים ביתיים - המלצות

לפני כחודשיים גילינו במרתף ביתנו נקודות עובש ורטיבות על קירות המרתף. חיפשנו פתרון והגענו לעינב טכנולוגיות. הנציגה שענתה לנו היתה אדיבה ומקצועית מאוד. היא ליוותה אותנו לכל אורך חיפוש הפתרון. כשהחלטנו לרכוש יבשן DD20 תוצרת Fral נציג של עינב טכנולוגיות הגיע עם היבשן, חיבר אותו לחשמל, הסביר לנו איך מתפעלים את המכשיר בסבלנות ובמקצועיות. הקירות התייבשו, העובש טופל והריח שהיה במרתף נעלם. אנחנו מרוצים מאוד הן מהמוצר והן מהשירות.

דן שמרלינג הרצליה quotation marksquotation marks

יש לנו יחידת דיור מתחת לבית. הזוג שהתגורר בדירה התלונן על רטיבות וריח לא נעימים. חיפשנו פתרון באינטרנט והגענו לעינב טכנולוגיות. מיד הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות. קיבלנו הסבר מקיף על מודלים שונים של יבשנים, בחרנו יחד עם נציג החברה את היבשן המתאים ביותר לגודל הדירה. נציג הגיע עם היבשן התקין אותנו, הסביר לנו ולדיירים איך היבשן פועל ואיך לרוקן את המים. מאז נעלמו תופעות הלחות ואיתן תלונות הדיירים. אנחנו מאוד ממליצים לעבוד עם עינב טכנולוגיות הן בשל השירות והן בשל המוצרים.

קארין ושמריהו זילברמן, חיפה quotation marksquotation marks

לפני כחודש התפוצץ לנו צינור בבית, הפעלנו את הביטוח שדאגו לתיקון הצינור, והפנו אותנו לחברות המתמחות בייבוש נזקי מים לייבוש החדר. הגענו לנציג הטכני של עינב טכנולוגיות. הוא הרגיע אותנו מיד, הסביר את עקרונות הייבוש והמליץ על שילוב בין שתי שיטות הייבוש שלהם. סמכנו עליו, ובהחלט לא התאכזבנו! צוות מיומן ומקצועי נגיע עם יבשנים ותעלות, התקין במהירות את המערכות, הסביר לגבי התהליך בצורה ברורה ומקצועית. כעבור 7 ימים החדר היה יבש לגמרי, הם הגיעו ולקחו את הציוד, ולנו נשאר רק להודות להם על טיפול איכותי ומקצועי במיוחד, כן ירבו ספקים!

שושנה כהן, תל אביב quotation marksquotation marks

יצירת קשר

עד 40 תווים