חדרים נקיים ומפעלים

חדרים נקיים ומפעלים

שלוט בשיעורי הלחות! 

יבשנים סופחי לחות עם מערכת בקרה מובנית לשליטה בשיעורי הלחות הם הפתרון המתאים ביותר להורדת לחות במפעלים, בחדרים נקיים ובמחסנים. 

באחסון סחורות יש ליצור תנאי אחסון המבטיחים את איכות המוצרים, ולהבטיח שישמרו על איכותם לכל אורך תקופת האחסון. הדבר נכון לכל סוגי המוצרים וחומרי הגלם, הספקטרום הוא אינסופי. כדי לשמור על הלקוחות מרוצים, יש צורך לשמור על המראה, האיכות והערך של המוצרים באופן עקבי, אמין ועם מינימום סיכונים. הדבר חשוב במיוחד בעולם התלוי בלוגיסטיקה גלובלית, שבו הנתיב מהמקור לנמען יכול להיות ארוך ומורכב. כל שרשרת הערך פגיעה, לכן חשוב מאוד ומשתלם כלכלית לשמור על שיעורי הלחות הנדרשים ובכך למנוע בעיות הקשורות ללחות לפני שהן מתעוררות, במקום לנסות לתקן את מה שהשתבש כשהלחות באוויר יוצאת מכלל שליטה.

 

בעיות לחות לא מבוקרת בבתי אריזה ומחסנים

 

הגנה על מעגלים אלקטרוניים רגישים באמצעות לחות מבוקרת

תיאור הבעיה

ייצור, שינוע ואחסנה של ציוד אלקטרוני דורש שליטה מלאה בשיעורי הלחות. לחות מבוקרת חיונית כהגנה מפני קורוזיה וחלודה לכל אורך שרשרת האספקה. רכיבי אלקטרוניקה ולחות מעולם לא היו שילוב טוב, הלחות פוגעת באיכות הרכיבים ובתהליכי ההתקנה. רכיבי האלקטורניקה פועלים לרוב עם מתח נמוך, כל שכבה של קורוזיה זעירה ככל שתהיה מגדילה את ההתנגדות החשמלית של הציוד ומובילה לתקלות מסוגים שונים. גם עיבוי מים על משטחים קרים עלול לגרום לקצרים חשמליים. תקלות אלה מגדילות את כמות הפסולים בבקרת האיכות ופוגעות במוניטין אצל הלקוחות.

הפתרון

שיעורי לחות נדרשים בתעשיית האלקטרוניקה נעים בטווח של 45-60%RH. היבשנים שלנו יודעים לשמור על טווח לחות נדרש לכל אורך היממה והשנה, ובכך למנוע תקלות הנובעות מעיבוי מים ומקורוזיה. שליטה על שיעורי הלחות באמצעות יבשנים היא פתרון איכותי וחסכוני. 

איך אתם מרוויחים

 • שליטה טובה יותר בתנאי הסביבה במקומות המאחסנים רכיבי אלקטרוניקה
 • שמירה על ערך המוצר על ידי הפחת נזקים, נשורת ותביעות
 • מניעת נזקי קורוזיה ולחות מבטיחה עלויות תחזוקה נמוכות
 • מזעור צריכת האנרגיה על ידי שימוש במודל מחזור החום 

שליטה בלחות מונעת קורוזיה ומשמרת איכות מוצר בתעשיית הברזל

תיאור הבעיה

באחסון ברזל ופלדה, שיעורי לחות גבוהים פוגעים ישירות בערך המוצרים, בין אם אלה חומרי גלם ובין אם מוצרים סופיים. רש שליטה מלאה בשיעורי הלחות מבטיחה את מלוא הערך של המוצרים וחמרי הגלם.

הפתרון

קורוזיה וחלודה מופיעים על ברזל ומתכת בשיעורי לחות הגבוהים מ 60%RH. בשיעורים נמוכים מ- 45%, לפי החוק הראשון בפיזיקה מפגש בין הלחות לבין הברזל לא מייצר חלודה וקורוזיה, ולכן יבשנים הבמטיחים שיעורי לחות נמוכים מ- 45% הם הפתרון היחיד המלא לבעיות הנובעות מלחות גבוהה. הם היעילים והאפקטיביים ביותר, ובמונחי עלות תועלת גם המשתלמים ביותר. 

איך אתם מרוויחים

 • שמירה על שיעורי לחות נמוכים מונעת לחלוטין קורוזיה וחלודה
 • שומר על ערך המוצרים ומונע תביעות בגין פגיעה באיכות
 • ממזער את צריכת האנרגיה באמצעות שימוש ביחידה למחזור החום העודף
 • מונע נזקי קורוזיה ולחות למבנים ולציוד ומבטיח עלויות תחזוקה נמוכות יותר

תעשיית הנייר אריזה ואחסון - מניעת לחות בחומרים היגרוסקופיים מבטיחה איכות וערך

תיאור הבעיה

נייר וקרטון סופחים בקלות לחות מהאוויר הסובב אותם. הדבר עלול לגרום לנזק בדרגות שונות ולהשפיע על מידת השימושיות והערך של הנייר עד לפסילה מוחלטת כלא מתאים למטרה למענה יוצר. העולם הלוגיסטי שלנו נסמך מאוד על אריזות קרטון ונייר ופגיעה באיכותם משפיעה באופן ישיר על איכות המוצרים המאוחסנים. נייר וקרטון כחומרים היגרוסקופיים סובלים מעודף לחות אך גם מלחות נמוכה מדי שפוגעת בגמישות החומר. לכן יש לשלוט באופן מוחלט בשיעורי הלחות בטווח הנדרש לכל אורך השנה והיממה.

הפתרון

שימוש ביבשנים הוא הפתרון הטוב ביותר לשליטה בשיעורי הלחות בייצור ובאחסון נייר וקרטונים. היבשנים יודעים לסלק כמויות גדולות של מים מחללי המחסנים ולשמור על טווח הלחות הנדרש לכל אורך השנה והיממה ללא תלות בתנאי הסביבה החיצוניים.

איך אתם מרוויחים

 • שומר על שיעורי הלחות הנדרשים לכל אורך השנה בכל מקום בו מאוחסנים נייר וקרטונים או טובין הארוזים בחומרים אלה
 • שומר על ערך המוצרים, מפחית בזבוז והשמדת פסולת נייר וקרטון
 • מונע נזקי קורוזיה וחלודה גם לבמנים ומפחית את עלויות התחזוקה
 • ממזער את צריכת האנרגיה באמצעות שימוש ביחידת מחזור חום

ראה את הפתרונות שלנו לתעשייה שלך

למידע נוסף ולייעוץ אישי

054-4909999

יצירת קשר

עד 40 תווים