צור קשר

אודות החברה

עינב טכנולוגיות (1989) מומחית בטיפול באוויר. עם הקמת החברה חרטתי על דגלנו 3 ערכים מנחים, שמלווים אותי ואת כל הצוות לאורך השנים.

הכי טובים בתחום – אנחנו דואגים להיות מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים הקשורים בטיפול באוויר. משקיעים שעות רבות בלימוד ובהכשרה, מטמיעים את כל השיפורים לתוך הפתרונות שלנו, ומבטיחים את המענה המיטבי מכל הבחינות לדרישות של הלקוחות.

קשובים ללקוחות – אנחנו תומכים בלקוחות לכל אורך הדרך, שותפים לבירור הצרכים, זמינים תמיד לתהליך חשיבה, ביצוע ותחזוקה. עושים ככל יכולתנו כדי להבטיח שהלקוחות יהיו מרוצים הן מהפתרון והן מהתהליך.

שומרים על הסביבה – אנחנו משתמשים בחוקי פיסיקה כדי להבטיח שהפתרונות שלנו יהיו חסכוניים באנרגיה. יודעים לנצל את כל סוגי האנרגיה הזמינים.

יוסי כהן – בעלים ומנכ"ל, אחראי על צוות הפיתוח. מומחה בכל הקשור לטיפול באוויר. יודע לשלב את האקדמיה והפרקטיקה לכדי מצוינות.

חזון

עינב טכנולוגיות מובילה את תחום הטיפול בייבוש לחות, בכל תנאי סביבה קיימים. מהווה כתובת ראשונה ומקצועית לכל הצרכים הקשורים בספיחת הלחות מהאוויר, בכל התעשיות, בכל המוצרים וחומרי הגלם, בחללי אחסון ובקווי ייצור.

הכירו את עינב טכנולוגיות


אודותאודותאודות
אודותאודותאודות

יצירת קשר

עד 40 תווים